Chvojensko.cz

Fotogalerie

Dárci a podporovatelé

LITH.s.r.o. Malé Chvojno

Projekty

 

Projekty různých investorů

Na tomto místě budeme uveřejňovat dostupné informace o projektech, které do našeho života mohou významně zasáhnout. Tyto záměry nebudeme komentovat. Chceme zajistit a je to také mimo jiné smysl působení našeho sdružení, který je dán stanovami, informovanost lidí z regionu. Podle Vašich ohlasů a reakcí víme, že to je zdejší „největší bolavá pata“, že to mnoho zdejších lidí tak cítí. Často je problematické informace ve spleti odkazů najít, proto se budeme snažit soustředit je zde.

CPI Park Žďárek

 


Vlastní projekty OS Chvojensko

Máme v úmyslu zde informovat i o našich projektech vlastních i o takových na kterých se spolupodílíme. Nejedná se o akce za miliony, ani za statisíce, na to nemáme ambice, ani prostředky. Jedná se o akce, které organizujeme, mimo běžnou činnost, o kterých stojí za to informovat….

Putování za červenou vodou

 

 

Ostrov - Iniciativa pro naše kostelíky


OS Chvojensko je partnerem ve výše uvedeném projektu, společně s OS Středohoří sobě, Petrovickým spolkem pro zachování a obnovu tradic a dalšími dobrovolníky z okolních obcí. Projekt zaštiťuje MAS Labské skály, jako koordinátor. Informace o připravovaných i uskutečněných akcích najdete na stránkách MAS Labské skály

Ostrov iniciativa pro naše kostelíky
 

 


2017 - Chvojensko, z.s. webdesign: David Drobný - 608 532 718