Chvojensko.cz

Fotogalerie

Dárci a podporovatelé

LITH.s.r.o. Malé Chvojno

Sněhuláci ve Chvojně budou !!

3. leden 2009

 

 

Občanské sdružení Chvojensko ve spolupráci se Základní školou ve Velkém Chvojně vyhlašují pro děti ze Chvojenska a Základní školy zimní dětskou akci

                                                                                          „Sněhulákov“

Letošní zima sněhulákům nepřeje, ale to vůbec nevadí! I když není moc sněhu sněhuláci ve Chvojně přece jen budou!

l. Děti, vyrábějte sněhuláky na 100 způsobů, malované, kreslené, nalepované, keramické, ušité, modelované… , zkrátka jakoukoli technikou, jakéhokoli vzhledu/hlavně musí být poznat, že se jedná o sněhuláka/, pokud napadne sníh, postavte sněhuláka „pravého“ pošlete jeho fotografii s jeho stavitelem na e-mail chvojensko@seznam.cz, všechna dílka musí být opatřena jménem autora.

2. Sněhuláci se budou soustřeďovat ve škole u paní vychovatelky, dále je možné sněhuláky odevzdat v Lučním Chvojně v „Krámečku“ a na výše uvedeném e-mailu/fotografie/ do konce února 2009.

3. Co pak s nimi?Na konci zimy/nejlépe na „první jarní den 21.3.2009 – pokud bude k dispozici sál/, uděláme Sněhulákov na sále Kulturního domu v Lučním Chvojně a všechny děti, které vyrobí a odevzdají sněhuláka, zúčastní se zábavného odpoledne se soutěžemi a dětskou diskotékou, které pro ně připraví členové našeho sdružení spolu s dalšími dobrovolníky, tím se rozloučíme se zimou a přivítáme jaro. Snaha všech zúčastněných dětí bude odměněna!


Hodně fantazie a nápadů pro vašeho sněhuláka Vám přejí členové OS Chvojensko a další dobrovolníci


 

 


2018 - Chvojensko, z.s. webdesign: David Drobný - 608 532 718